شروع طوفانی پاییز

بعد از اتفاق ها و بیماری چند روزه ای که در ابتدای مهر یقه‌ام رو گرفت و چند روز رو مهمون تخت خوابم بودم و هیچ لذتی از شروع ماه مهر و فصل پاییز نبردم حالا هم با شروع ماه دوم پاییز، یعنی آبانِ دوست داشتنی باز داره یه اتفاقات ناخوشایندی از راه میرسه که زیاد جالب نیست و امروز صبح  یه صداهایی از بیرون پنجره به گوشم رسید که فهمیدم باید قید صبح های ابری و بارانی آبان و ایستادن پشت پنجره و لذت خوردن یک چای تازه دم رو از دست بدم. خونه ی روبرویی که چند روزی رو مشغول تخریبش بودن از امروز صبح کلنگ ساختنش رو زدن و این نشانه ای است بر سر و صداهای اول صبح در روزهای پاییزی زیبای من که خواب رو بر چشمان مبارک حرام خواهد کرد!

زندگیمون رو همین اتفاقات خوب و بد شکل میده و هرچیز کوچیکی ممکنه شاد یا ناراحتمون کنه. مهم اینه که ما چه جوری با اون اتفاقات برخورد میکنیم که این خیلی مهمه و تاثیرش رو توی زندگیمون حس خواهیم کرد. من امروز صبح بعد از شنیدن صدای اولین برخورد آهن و میلگردهای سرد با زمین سفت، به خودم گفتم که اصلا به این صداها توجه نکن و سعی کن آرامشتو حفظ کنی. امیدوارم بتونم تا پایان هم همینجوری تحمل کنم چون واقعن صداهای ناخوشایندی به گوش میرسه که شدیدن آزارم میده!

/ 13 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک ذهن پریشان

توی محله ما هم ساخت و ساز زیاد شده از هر 3 تا خونه یکی شو کوبیدن اصلا اوضاعی شده واسه خودش.

پیرامید

صداش به جهنم!! گرد و خاکی که رو وسایل خونه (و ایضا ماشین) می شینه خیلی بده... همه اش باید دستمال به دست در حال سابیدن باشه آدم!!

نیم زن

تجربه چنین اتفاق مزخرفی رو داشتم.... اونم ظهرهای تابستان وقتی از شدت گرما بی حال و کلافه ای و از اون طرف هم صدای نخراشیده ساخت و ساز خونه همسایه![کلافه]

ونوس

سخت نگیرین ،این سرو صداها هم روزی تموم میشه.

موشی

اخی اب نداره صداش عوضش مثه صدا زنگه مدرسه میمونه کیف میکنی[نیشخند]

موشی

اصن یه چیزی افتضاحیه ینی زنگو میزنن من فقط سعی میکنم نفس عمیق بکشم اخه زنگاشونم ادم حسابی نیست! والا! ولی بضی موقه ها منو میبرهتو دوره زمانیه خودم!

کزت بانو

دوساله بساط ما همینه تازه با ما همدرد شدین[نیشخند]این غم وارده را تسلیت میگم[نیشخند][زبان]

ماه دخت

مهم اینه که بدونی پاییز برای پاییزی بودن بهانه نمی خواد! البته این حرف رو از کسی می شنوی که داره یکی از بهترین پاییزهای زندگی ش رو می گذرونه... اونم بی بهونه!

ناهی د

های سامورایی خوبی سامورایی ؟ چه خبر ؟ همه چیز خوب و خوشه ؟ گفتیم خبری بگیریم ! چه خبر ؟ سرماخوردگی ک خوبه خوب شده ؟ درسته ؟

ناهی د

چه بری رسیده مگه ؟ آنفولانزا گرفتی ؟ مراقبت نمیکنی از خودت دیگه !! یکم بیشتر مراقب باش .