شما هم میخاین!؟

از در خونه که میای بیرون روی در و دیوار و آیفون و شیشه‌ی در، برچسبهای تبلیغاتی لوله‌بازکنی با ارزانترین قیمت بهت سلام میکنن و صبح بخیر میگن. سوار اتوبوسی میشی که شبیه یه تبلیغ متحرکه و بهت یادآوری میکنن که پنیر سفید رو با شامپو کلییر بخوری میتونی دندونهای سفیدتری داشته باشی. وارد مترو میشی و تلویزیون روبروت میگه که تبلیغات نقش مؤثری در زندگی بشر داره و باعث میشه دیده بشی. قطار از راه میرسه، وارد واگن شلوغ میشی، دستگیره‌ها رو میگیری و عکس کولر روی دستگیره باعث میشه که گرمای خفه‌کننده‌ی توی واگن قابل تحمل‌ بشه و اینجاست که نقش مؤثر تبلیغات روی توی زندگیت کاملن درک میکنی. از مترو میای بیرون و بیلبورد بزرگ بانک تورو دعوت میکنه به سود چنددرصدی از سپرده‌گذاری که در آینده قراره انجام بدی و نمیدونه که من برای یه وام پنج میلیونی دو تا ضامن میخاستم و باید شیش ماه معادل وام، پول رو توی حسابشون بخابونم!

شب خسته و نگران برمیگردی خونه و تلویزیون رو روشن میکنی. اینور آب، پفک‌ بدون رنگ‌های غیرمجاز و با پنیر واقعی و البته آبمیوه‌های صد در صد طبیعی و بدون مواد نگهدارنده رو بهت معرفی میکنه و اونور آب هم که دائماًً به فکر افزایش میل‌های اونجوری منه که واقعن ازشون تشکر میکنم که هم اینوریا و هم اونوریا به فکر سلامتی روح و جسم من هستن.

تی وی رو خاموش میکنم و چشمهامو می‌بندم و پیش خودم فکر میکنم که در آینده چه فکری برای تبلیغات در خواب مردم خواهند کرد؟! میخام روی این ایده فکر کنم و شاید به یه نون و نوایی رسیدم!

/ 14 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
م ا ه ی

بعضی هاشون خوبه که اتوبوس ها ازون حالتهای تکراری و کثیف در میان توی خیابون عکسهای قشنگ می بینی اما جنبه منفی هم داره ولی من دوس دارم مخصوصن اتوبوسا رو

م ا ه ی

رنگ وارنگ هم قشنگه آخه...حس زیبایی شناختی داره

م ا ه ی

پس این چه پستی هست گذاشتی آخه...پست انرژیک بذار...پست شاد و شاد و شاد

نگین

تبلیغات هزینه نیست....! تبلیغات....است!!!!!!!!!!!!!!

دارچین

سلام خوبی؟ اگه تبلیغی دیدی که حال بلاگفا رو خوب کنه بگو!!!!!!

مجید مویدی

سامورایی! "گراچو مارکسِ" فقید میگه: «من از تلویزیون چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم... وقتی تلوزیون روشن بود، من به اتاقم میرفتم و کتاب می‎خواندم".... فک کنم الان این قضیه در مورد همه‎ی رسانه ها!!!(عجب کلمه‎ی دهن پر کنی)) صادق باشه

کوثر متقی

شما چه جوری این پرشین بلاگ و تحمل میکنید سرعتش خیلی پایینِ من چهار تا وبلاگ ساختم ازش بعد حذفشون کردم

کوثر متقی

خیلی بد جنسید پرشین ذره ذره جون میگیره بلاگفا یهو [ابرو]

درخت ابدی

شعار تبلیغاتی: مصرف بیش‌تر، زندگی به‌تر! اعصاب‌خردکن‌ترین نوع تبلیغ افرادی هستن که می‌خوان در مورد خدمات و محصولاتشون توضیح بدن.

الهه

چرا پست جدید نمینویسین؟