خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
در قند هندوانه

دو سه شب پیش مسابقات جام جهانی کشتی آزاد شروع شده بود اما چون ساعت پخشش نصفه شب بود و قاعدتاً نصفه‌شبا من خوابم نتونستم ببینم و روز بعد پیگیر نتایج بودم. تا اینکه ایران فینالیست شد و باید مقابل آمریکای میزبان قرار می‌گرفت.

روز بعدش نتیجه‌ی فینال رو دیدم که قهرمان جهان شده بودیم و وقتی عصر برگشتم خونه، تلویزیون تکرار مسابقه‌ی فینال رو پخش می‌کرد. پای تلویزیون نشستم و بازی‌ها رو نگاه کردم. اصلا فکر نمیکردم با اینکه از نتیجه مطلع بودم بازی بازپخش رو اینطوری با هیجان نگاه کنم. با هر حرکتی منم می‌پریدم هوا و از دور داد میزدم لنگش کن! بعد از مدتها یه هیجان واقعی رو تجربه کردم. یادم رفته بود هیجان برای یه مسابقه‌ی ورزشی چطوره؟ حتی والیبال هم با اون همه پیشرفت‌هایی که داشت اینجوری هیجان رو بهم تزریق نکرده بود. بعد از این قضیه هم خنده ام گرفته بود که وقتی مسابقه‌هایی رو با حدود 16 ساعت تأخیر داشتم می‌دیدم اینهمه استرس داشتم.  نمیخوام بحث رو باز به سمت فوتبال ببرم که این همه بها به فوتبال میدن به کشتی و والیبال بدن مطمئناً ایران در سطح جهانی همیشه حرفهایی برای گفتن خواهد داشت. اما خب باید قبول کرد فوتباله که نبض دنیا رو توی دستش داره و الان هم که تبدیل به یه ورزش سیاسی و درآمدزا شده هیچ‌وقت نباید این انتظار رو داشت که فوتبال رو به حال خودش رها کنن.

اما به یه نتیجه‌ای رسیدم که بعد از همه‌ی کش و قوس‌های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی مملکت که فکر میکردم دارم ملیتمو از دست میدم این کارهام نشون میده هنوز حس وطن‌پرستی توی وجودم هست.

 


[ تگ ها : یادداشت ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!