خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
یادداشتهای زیرزمینی

۱- وقتی ریاست مبارزه با مفاسد اقتصادی، یک مفسد بزرگ اقتصادی می‌شود، مثل این است که یک قصاب، ریاست مبارزه با کشتار گوسفندان باشد، یا یک شکارچی، ریاست حمایت از حیوانات را به عهده بگیرد، یا یک هیزم‌شکن رییس ستاد حمایت از محیط زیست بشود یا ...

2- وقتی با یک باخت مفتضحانه از یک تیم رده چندم و یک کشور بحران‌زده و صرف این همه نیرو و هزینه برمیگردی به کشور و با استقبال بی‌نظیر مسئولین فدراسیون و مردم روبه‌رو میشی باید هم برای ادامه‌ی همکاری درخواست میلیاردی داشته باشی.

3- تفکیک زباله‌های خشک و تر از مبدأ، استفاده از وسیله‌های نقلیه‌ی عمومی، رعایت حق واگن متروی ویژه‌ی بانوان و ... شعارهای این روزهای شهر است. با تکرار می‌شود فرهنگی را به وجود آورد و در ذهن مردم ماندگار کرد... و کاش می‌شد خیلی چیزها رو با تکرار جا انداخت و ماندگار کرد.

4- چند سال اخیر هر اتفاقی توی جهان اطرافمون رخ میده ربط داده میشه به نشانه‌های ظهور!! آخرین مورد هم همین مرگ پادشاه عربها بود.

5- دیروز توی مترو خانم مسنی رو دیدم یه پاکت ام.آر.آی و یه نایلون بزرگ قرص و دارو دستش بود. حتا فکر کردن به خوردن یک‌سوم اون داروها هم عذابم میاد. پیش خودم فکر کردم مهمتر از سلامتی چه چیزی می‌تونه باشه؟!

6- در روزهایی که شاعران و نویسندگان شعرها سرودند و ترانه‌ها خواندند و عکاسها عکس‌ها گرفتند و ژورنالیستها در مدح و ثنایشان مقاله‌ها نوشتند، بی‌خیال تمام اینها با چنگ و دندان از شهر و دیارشان دفاع کردند و مقاومت کردند و خود را نجات دادند... کوبانی آزاد شد! و این یعنی اراده‌ی پولادین یک ملت...

7- موارد بالا فقط درد دل‌های یک ذهن آشفته است و هیچ ارزش قانونی دیگری ندارد!


[ تگ ها : درد دل یک سامورایی ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!