خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
رابینسون کروزو

من وسط یک جزیره‌ی 60 متری گیر افتاده‌ام. اینجا از دریا خبری نیست. از ماهی و کوسه و نهنگ و پری دریایی هم خبری نیست. به جای دریا، اتوبانی پر از ماشین، زیر پنجره‌ی بزرگ طبقه‌ی هشتم این جزیره هرروز در حال قیل و قال است.

تک درختی روی دیوار نقاشی کرده‌ام که غروبها زیر آن می‌نشینم و خورشید را تماشا می‌کنم که آهسته از لابلای آپارتمانها محو می‌شود. صبح‌ها با صدای آواز پرنده‌ها بیدار نمی‌شوم، ولی آلارم  گوشی را صدای پرنده‌ای گذاشته‌ام تا بیدار شدن را برایم اندکی خوشایند کند. بطری و نامه‌ای ندارم ولی همه‌ی پیام‌هایم را با اس‌.ام.اس می‌فرستم که چند ثانیه بیشتر طول نمی‌کشد تا به مقصد برسد.

هر صبح، جزیره‌ی کوچکم را ترک می‌کنم و می‌زنم به دل اقیانوس پر از دود، شنا می‌کنم تا غرق نشوم، اینجا دیگر ایستادنی در کار نیست.

شبها برمی‌گردم به جزیره‌ی 60 متری خودم. نه درختی هست و نه هیزمی که آتش روشن کنم، تنها گرمابخش این روزهای سرد، یک پکیج فکسنی بوتان است که هیچ وقت انتخابی مطمئن نبوده که دم به دقیقه خاموش می‌شود و دوش آبی که هر چند دقیقه یکبار مرا به چالش آب یخ  دعوت می‌کند!

اینجا جزیره‌ی ناشناخته‌ی من است... جایی که هرشب پشت پنجره‌ی رو به ساحلش منتظر ناخدایی نشسته‌ام که با کشتی از راه برسد و مرا ببرد به سوی دنیایی دیگر...


[ تگ ها : روزمره‌گی ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!