خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
Time for Change

یکنواختی درد بدیه که اگه بیفته به جونت میتونه از پا درت بیاره. زندگی هرکسی یه روال تکراری داره اما با کمی تغییر توی نحوه‌ی زندگی میتونی از این مرض فرار کنی و جزییات کوچیک روزمره مهمترین چیزایی هستن که به چشم نمیان ولی با کمی تغییر می‌تونن خیلی حالتو خوب کنن. تغییر هم از خود آدم شروع میشه و تا خودت نخوای چیزی رو به دست نمیاری.

روز اولی که وارد این شهر شدم دنبال یه هدف بزرگ بودم: تغییر! اونم یه تغییر اساسی.

یه مهاجر، با اولین چیزی که مواجه میشه عوض شدن سبک زندگیه، خب منم از این قاعده مستثنا نبودم ولی خیلی زود با شرایط تونستم وفق پیدا کنم، یکی از خصوصیات من اینه که خیلی زود میتونم شرایط اطرافمو درک کنم و باهاش کنار بیام. اصلاً هم به شنا کردن خلاف جهت اعتقاد ندارم و شاید به همین خاطر باشه که با همه چی موافقم و خیلی کم نظر مخالمو اعلام میکنم. این هم یه جورایی خوب نیست ولی از اون آدمی که دائم در حال مخالفت کردنه بهتره.

و اما تغییر... قرار بود زندگیم تغییر کنه، تا حدودی هم اینجوری بود ولی بعد از گذشت ماهها هنوز چیز جدیدی به زندگیم اضافه نشده، یک کارمند هستم که ساعت ۷ صبح از خونه میزنم بیرون و ساعت ۷ شب برمیگردم، با حقوق ثابت و شرایط کاری منظم و برنامه‌ریزی شده و روزای تعطیلی که دوس دارم بخوابم و اگر هم حوصله داشتم چرخی توی کوهها و خیابونا بزنم!

اما من دنبال این نبودم، نمی‌خواستم بیام که همیشه یه کارمند باشم، سکون رو هم اصلا دوس ندارم و تغییری که می‌خواستم این نبود و خیلی بزرگتر از این بود. مدتیه فکرم درگیر همینه و شاید به زودی شاهد یه تغییر اساسی دیگه باشم.

 


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!