خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
دنیای نه چندان مجازی

توی این دنیا عجیب و غریب باید یه جایی باشه که بتونی حرفاتو بدون رودرواسی بزنی، جایی که هرحرفی توی دلته بدون ترس از سرزنش شدن راحت به زبون بیاری. یه جایی باشه که بتونی خودتو خالی کنی، حرف بزنی، با خودت، با دنیا، با کسی که دوسش داری و نمیتونی رو در رو بهش بگی، با کسی که ازش نفرت داری میخای همه‌ی دق دلیتو سرش خالی کنی اما توی دنیای واقعی نمی‌تونی!

شبکه‌های مجازی بهترین جایی هستند که می‌تونی این حرفا رو توش بزنی. یه زمانی (ف.ی.س‌ب.و.ک) این حالت رو داشت اما نه تا وقتی که همه‌ی فامیل و ایل و تبارت بریزن اونجا. دنیای مجازی اونجا شبیه دنیای حقیقی شده و یه جایی شده مثل دفترتلفن آدم که خاله و عمو و پسرعمه و دخترخاله همه دم دستت هستند. حتا نمیتونی درخواست دوستیشون رو رد کنی. دیگه نمیشه اونجا حرفاتو بزنی، هرکسی ممکنه یه برداشتی بکنه و روز بعدش توی بحث‌های خانوادگی روی حرفای تو مانور بدن! اما تو دوس داری حرفاتو یه جایی ثبت کنی، یه جایی که دست هیچ آشنایی بهشون نرسه. ف.ی.س.‌ب.و.ک دیگه جای خوبی برای گفتگوهای اجتماعی نیست یعنی از اول هم نبود و اصلن نمیشه اسمشو اجتماع مجازی گذاشت. نمی‌تونی اگه از یه حرفی بدت اومد گند بزنی به اون پست و مجبوری با یه شکلک لبخند حرفایی که قبولشون نداری رو تایید کنی و با یه دمت‌گرم که با یه لایک گنده همراهه از اون بگذری!

دیگه هیچ‌ شبکه‌ی اجتماعی وجود نداره که بخوای خودت باشی بدون اینکه دیگران تورو بشناسن. شاید به همین خاطره که باید ناشناس بمونی تا بتونی همه ی حرفاتو بزنی... و فقط وبلاگ، بهترین جاییه که می‌تونی بدون فکر کردن به اینکه چه کسی ممکنه نوشته‌هاتو بخونه تمام حرفاتو بنویسی. اینجا خود واقعیم هستم اما با هویتی که یه جورایی ناشناخته‌اس. همونی هستی که توی دنیای واقعی داره زندگی میکنه اما اینجا یه خونه‌ی دنج داره. یه سامورایی هستی که داره با دنیای واقعیش مبارزه میکنه و زندگیش اینجا جریان داره....


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!