خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
تو دیگه لب پنجره نیستی....

کتابهایی برای نخواندن!

خوندن کتاب یکی از کارهاییه که برای ساعاتی میتونه از دنیای خسته‌کننده‌ی بیرون فارغ بشی و پا به دنیای کتاب بذاری. اما یه روزایی هست که وقت نداری کتاب بخونی. صبح از خونه می‌ری بیرون و شب خسته و کوفته برمیگردی و چشمات یاری نمی‌کنند که روی صفحه‌های کتاب بچرخن. این روزا من اینجوری‌ام. دوس دارم کتابهای نخونده‌مو بخونم اما اینقدر کارام زیاده که این اجازه رو بهم نمیده. به همین خاطر دل به کتابهای صوتی بستم! اونا رو می‌ریزم رو گوشی و صبح که از خونه می‌رم بیرون کلمات کتاب از لابلای سیم‌های هدفون میرن لابلای سلول‌های مغزم. گرچه مدتی طول میکشه تا به صداهای عجیب و غریبی که کتاب رو برات میخونن عادت کنی اما حس اینو داری که توی رختخواب نرم و گرم دراز کشیدی و یه نفر داره برات کتاب میخونه تا خوابت بگیره! اما این کتابهای صوتی هیچ وقت نمیتونن جای کتابهای کاغذی رو بگیرن و اصلن لذتی که وقتی دراز میکشی و یا روی یه مبل راحتی لم دادی و کتاب می‌خونی رو نداره. نمی‌تونی وقتی به یه جمله‌ی دلنشین می‌رسی گوشه‌ی کتاب یا توی دفترچه‌ات یادداشتش کنی. بعضی وقتا هم هست که حواست پرت میشه چون هنوز به صدای گوینده عادت نکردی و فکر می‌کنی یه نفر داره زیر گوشت زر میزنه! اما خب از هیچی که بهتره و واسه اینکه از دنیای کتابهای دوست‌داشتنی جدا نشم فعلن با همینا سر میکنم تا یه کم وقتم آزاد بشه و برگردم سر کتابهای کاغذی نازنین!

یه خونه که اندازه‌ی دستامونه...

چند روز پیش داشتم آهنگی که بنیامین واسه همسرش خونده رو گوش میدادم و به این فکر میکردم چقدر خوبه که آدم بتونه داغ مصیبتی که روی قلبش سنگینی می‌کنه رو به یه شکلی بریزه بیرون. این جور چیزا خیلی کمک می‌کنه که آروم بشی، مثلن یکی شعر میگه، یکی آهنگ میخونه و یکی شب تا صبح گریه می‌کنه...

به خودت بیا لعنتی!

خودخواهی یکی از صفت‌های نفرت‌انگیزیه که هرکسی میتونه داشته باشه و در کنار خودخواهی، بی‌ملاحظگی نسبت به اطرافیانت می‌تونه دل خیلی از آدمای اطرافت رو بشکنه و دیدشونو نسبت بهت عوض کنه و اینکه من دارم نزدیک یه همچین آدمی کار می‌کنم. هرچند تا حالا از اون آسیبی به من نرسیده اما وقتی برخوردشو با اطرافیانش می‌بینم حالم بد میشه.

 کاش هیچ‌وقت پیر نمی‌شدی...

آدما وقتی پیر میشن خیلی خیلی شبیه بچه‌ کوچیکها می‌شن. زودرنج، عصبی، نازک‌نارنجی، حساس، و حتا گاهی دروغگو! باید هواشونو داشت و نذاریم ازمون دلخور بشن چون توی این سن، بخای دوباره دلشونو بدست بیاری خیلی سخته، خیلی!


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!