خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
این اتفاق‌ها، اتفاقی نیست...

اتفاق همیشه میفته، اصلن ذات اتفاق برای افتادنه و فلسفه‌ی به وجود اومدنش اینه که یه شرایطی رو توی زندگی آدم تغییر بده و یه جورایی باعث میشه که روال تکراری زندگی تغییر کنه و اگه اتفاقی برای افتادن وجود نداشت زندگی خیلی کسل‌کننده و بی‌روح و یکنواخت می‌شد.

حالا گاهی این اتفاق خوبه، گاهی هم بد. کاریش هم نمیشه‌ کرد. بعضی اتفاقا ممکنه دست خود آدم باشه اما از خیلیاشون نمیشه‌ جلوگیری کرد و تحت هر شرایطی می‌افتن.

این از شرایط اتفاق و به هرحال باید باهاش کنار اومد....

اما برای من «زمان» اتفاق افتادن مهمه که نه تنها زندگی‌ات رو تغییر میده بلکه میتونه کاری کنه که از این رو به اون رو بشی. یعنی یه زمانی اتفاق برات میفته که اصلن انتظارشو نداری و پیش خودت میگی کاش یه وقت دیگه این اتفاق می‌افتاد و الان اصلن وقتش نبود. البته من همیشه از اتفاق خوب استقبال می‌کنم و این موضوع برای من فقط مربوط به حالت بد میشه.

اتفاق بد یه جوریه که میگی کاش قبلش یه جورایی ازش باخبر میشدم و آمادگیشو داشتم (میدونم! اگه اینجوری بود که نمیشد اسمشو اتفاق گذاشت).

نمی‌گم اتفاق بد اصلن برام نیفته چون یه چیز اجتناب ناپذیره و لازمه‌ی زندگیه! اما کاش وقتی رخ بده که حداقل بتونم کاری رو در جهت بهبودش انجام بدم و طوری نباشه که بعدها حسرت بخورم که کاش این اتفاق لعنتی یه وقت دیگه میفتاد.


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!