خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
من پر از وسوسه‌های رفتنم

مهم نیست سفرت چقدر طول بکشه، چون یه سفر دوروزه هم میتونه حالتو خوب کنه. دو روزی که شدیداً بهش نیاز داشتی تا خوب بشی و برگردی! مهم نیست که 10 ساعت توی اتوبوس باشی که برسی به جایی که دلت میخاد. مهم نیست دو روزی که اونجایی رو اصلن نخوابی، مهم نیست که این دوروز چقدر زود تموم میشه، مهم نیست هوا اونقد گرم باشه که نتونی از خونه بیای بیرون. مهم اینه که وقتی اونجایی چقدر خنده‌هات از ته دل هستن، چقدر فکرت آزاد و رهاس.

همین دو روز کافی بود تا بعد از مدتها یه حس خیلی خوب بهم دست بده. یه اول هفته‌ی دوست داشتنی برخلاف بقیه‌ی شنبه‌ها که صبح زود باید بزنی بیرون واسه رفتن سر کار.

صبح که میرسم و از ماشین پیاده میشم اولین چیزی که نظرمو جلب میکنه آرامش شهره، انگار نه انگار که شنبه‌اس، انگار که مردمش هنوز توی جمعه موندن، یاد صبح شنبه‌های تهران می‌افتم و می‌خندم...

در که باز میشه، چشمهای مهربونش خستگی راه رو از تنم بیرون می‌کنه، و یه بوسه روی پیشونیش که مهمترین چیزی بود

که این روزا بهش نیاز داشتم، نگاه‌های مادرم همیشه دلمو قرص میکنه و حالا من مصمم‌ترین سامورایی جهانم!

بعد از مدتها هم یه شب کامل رو با دوستایی گذروندم که فقط باید توی دنیای واقعی باهاشون باشی تا حسّ بودنشونو درک کنی، ارتباط توی دنیای مجازی شاید خوب و لازم باشه اما تا وقتی چشم‌تو‌چشم باهاشون حرف نزنی نمیتونی معنای رفاقت رو بفهمی! و اینکه یه شب رو کنار چنتا دوست به صبح برسونی چقدر خوبه.

توی راه برگشت فکر نمی‌کردم که اینقدر دلتنگ بشم، اونقدری که سینه‌مو فشار بده و بغض گلومو بگیره. وقتی روی صندلی ماشین نشستم هوا دیگه تاریک شده بود و نگاه کردن به سیاهی بی‌انتها از توی پنجره‌ی بزرگ اتوبوس، فرصت مناسبی بود تا بغضمو خالی کنم...


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!