خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
سلام آینده‌ی عزیز!

میخوام پنجاهمین پست وبلاگم رو جشن بگیرم. چرا؟ چون روز اولی که این وبلاگ رو درست کردم فکر نمیکردم بتونم پنجاه تا پست بنویسم. فکر میکردم به 6 ماه نکشیده وبلاگ رو حذف کنم و برم پی زندگیم. اما حالا زنده و سر حال نشستم و دارم وارد مسیری جدید از زندگی وبلاگیم میشم!

توی شش ماه چقدر تغییرات عجیبی داشتم. یه مهاجرت اساسی، البته نه به سبک مهاجرت پرندگان که شش ماهه میرن و برمیگردن، یه مهاجرت بدون بازگشت! و الان من یه سامورایی هستم با هدف مشخص و معیارهایی که خیلی برام اهمیت دارن. شاید پارسال همین موقع هیچوقت فکر نمیکردم ایده‌ای که توی ذهنمه رو عملی کنم ولی الان دارم به اون چیزایی که میخوام میرسم، شاید به همه‌‌شون نرسم اما دارم تلاش میکنم و این خودش خیلی مهمه. همه‌ی سختی‌هاش رو به جون می‌خرم تا همونی بشم که دوست دارم.

این چند روز طوفان عجیبی اومد. از این طوفان‌های خاک‌آلود زیاد دیدم و تنها کاری که میتونم بکنم اینه که کلاهمو سفت بچسبم که باد نبره، البته سعی می‌کنم کلاه سرم نذارم که همه چی به خیر بگذره.

دیروز عصر، بیرون بودم که طوفان شروع شد، و با توجه به تجربیات طوفان قبلی و خبرای ناگوارش، ترجیح دادم از وسط خیابون راه برم و خطر تصادف با ماشین رو به جون بخرم تا اینکه از توی پیاده‌رو راه برم و به فکر افتادن درخت و داربست فلزی و تیر چراغ برق روی سرم باشم. دغدغه‌ی اصلی دیروزم این بود که کاش مثل دفعه‌ی قبل پنجره‌ی اتاق رو باز نذاشته باشم که باز هم باید یه گردگیری اساسی انجام بدم!

و البته وقتی به طوفان‌های کاترینا و نانسی فکر میکنم خدا رو شکر میکنم که سرعت 120 کیلومتر در ساعت ما در مقابل اونا هیچی نیست. کاش ما هم یه اسم واسه طوفانمون می‌ذاشتیم...

گاهی وقتا باورم نمی‌شه که کارا اینقدر سریع پیش بره. به تصمیم قطعی میتونه موتور آدم رو روشن کنه! دو سه ماه پیش داشتم راجع به یه اتفاق خوب صحبت می‌کردم و اینکه چقدر نیاز دارم یه اتفاق خوب برام بیفته و حالمو خوب کنه و حالا اون اتفاق افتاد و من خوشحالم. از الان دیگه به فکر آینده هستم و آینده‌ام رو بیشتر از گذشته‌ام دوست دارم!

 

مدتی بود که کلمات توی ذهنم در رفت و آمد بودن ولی دستم به نوشتن نمی‌رفت. امروز اما بعد از چند روز تعطیلی کِسِل کننده تونستم بنویسم.


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!