خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
بین دوراهی "رفتن" مانده‌ام...

بدتر از درد دودلی، هیچ دردی نیست. این که دودل باشی و مثل خوره بیفته به جونت و ندونی کدوم راه رو انتخاب کنی. وقتی سی سال از عمرت رو داری یه جایی زندگی می کنی اما هنوز به اون چیزایی که میخوای‌ نرسیدی چیکار باید بکنی؟ چند ماهیه که فکر رفتن از این شهر به سرم زده. دیگه همه چیز برام اشباع شده. اگه بخوام سی سال دیگه هم اینجا بمونم همینی‌ ام که هستم و کاملاً واضحه برام که هیچ پیشرفتی نخواهم کرد. نه کار بزرگی میتونم انجام بدم و نه میتونم زندگیم رو از این رو به اون رو بکنم. میخوام بزنم به دل یه شهر بزرگتر و با یه کم تلاش بیشتر خودمو بالا بکشم.

شهر من دیگه مثل مرداب می‌مونه برام، فقط دارم روزای تکراری رو با آدمای تکراری سر می‌کنم. باید دل به دریا بزنم و بزنم به دلِ دریا!

باید با رودخونه همراه بشم و خودمو جاری کنم. از راکد موندن توی این مرداب خسته شدم. اما هنوز هم دودل هستم، با خودم کلنجار می‌رم، هنوز خودمو راضی نکردم که دل بِکَنَم از این دیار.... ولی باید هرچه سریعتر تصمیمم رو بگیرم.

چندماه پیش رفتم، یه مدتی هم موندم اما بنا به دلایلی ماندگار نشدم. اما اینبار دارم تصمیم قطعی رو می‌گیرم، باید برم، باید یه دل بشم، میدونم سخته اما سختی که نباشه، آسایش دیگه معنی نداره. دارم واسه دلم دلیل میارم که موندن دیگه بی‌فایده‌اس. باید کم‌کم آماده‌ی رفتن بشم و پرواز کنم قبل از اینکه بال و پرم بریزه وپاهام فرو برن توی باتلاق .... باید پرواز کنم


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!