خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
هفته‌‌ای که لعنتی بود اما من هنوز امیدوارم!

هفته‌ی گذشته، هفته‌ی جالبی نبود، یعنی نه تنها جالب نبود بلکه خیلی هم بد بود. از اون وقتایی بود که هیچ کس دلش نمیخواد داشته باشه. خیلی هم سخت و دیر گذشت. از اون هفته هایی که بدبیاری از روز شنبه ساعت 7 صبح شروع میشه.

خراب شدن ماشین، یکی از عوامل اصلی خراب شدن هفته‌اس. امیدوارم هیچ وقت این واقعه ی اسفناک رو تجربه نکنین که صبح شنبه میخای بری سرِ کار، ببینی ماشینت روشن نمیشه!. کابوس رفتن به تعمیرگاه و هزینه‌های سرسام‌آور قطعات خودرو، خودش به تنهایی می‌تونه مقام اول رو در خراب کردن هفته ی آدم داشته باشه.

کمر‌درد، در آستانه‌ی سی سالگی، یعنی هِی پسر! داری کم‌کم پیر می‌شی. یه کمردرد لعنتی سراغم اومد و تمام فعالیتهای ورزشی و کاری‌م رو زیر سئوال برد! هرچند که این کمردرد هنوز دست از سرم و البته دست از کمرم برنداشته و هنوز باهاش درگیرم.

حساسیت فصلی، یکی دیگه از عوامل خراب شدن هفته‌ی گذشته‌ی اینجانب بود، که خیلی زودتر از موعد مقرر خودشو نشون داد. با تغییر فصل و اومدن بهار، عطسه‌های گاه و بیگاه امونمو می‌بُره و کلافه ام میکنه، نکته‌ی جالب اینجا بود که حساسیت امسال با چاشنی کمردرد مخلوط شده و با هر عطسه، انگار مهره‌های پشتم جابجا می‌شه و شدت کمردرد بیشتر!

حتا یه اتفاق خوب هم این وسط نیفتاد که باعث دلخوشی بشه و یه حالی بهم بده و البته انگیزه‌ای برای نوشتن ایجاد کنه و از فشارهای روحی روانی کم بشه، البته یه خبرایی به گوش رسید که داشتیم به اون اتفاق خوبه نزدیک می‌شدیم اما انگار قسمت نشد و اون خبر در نطفه خفه شد!

روزگار هم که قربونش برم هر لحظه داره میگه این که چیزی نیست، تازه کجاشو دیدی؟!؟!

زندگی، همیشه اونجوری که دلت میخواد پیش نمی‌ره، بعضی وقتا هست که چیزی برات پیش میاد که اصلن انتظارشو نداری، داری زندگی عادی و تکراری هرروزتو سپری می‌کنی که بدبیاری، چاشنی این روزمرِگی میشه و آرامشتو به هم میزنه. از اون بدبیاری‌هایی که دائم توی فکرته، از اونایی که شبا که می‌خوابی تا صبح چند بار بیدار می‌شی و هی ساعتو نگاه می‌کنی ببینی صبح شده یا نه.

رسیدن به آرامش سخته، اما غیرممکن نیست، ولی اینکه بخوای بی‌خیال همه‌چیز بشی و خودتو بزنی به نفهمی غیرممکنه!  یعنی نمی‌تونی اینکارو بکنی،آدمیزاده دیگه، فکر داره، شعور داره، می‌فهمه، وقایع اطرافش رو درک می‌کنه و نمی‌تونه بی‌خیال از کنارشون رد بشه واسه همینه که بعضیا اینقدر زود پیر می‌شن چون نمی‌تون بی‌خیال باشن، نمیتونن نفهمن.

به هرحال، هنوز منتظر یه اتفاق خوبم که بهار امسال رو با یه انرژی بیشتر و حال بهتر شروع کنم. هنوز امیدوارم...


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!