خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
چای با طعم وبلاگ!

وقتی توی یه موقعیت جدید قرار می‌گیری، یا با یه آدمایی که تفکرات یکسان دارن برای مدتی طولانی یه جا قرار می‌گیری، احساس می‌کنی که رفتارت تغییر کرده و کم کم داری خصلت اونا رو می‌گیری...

وقتی سرِ کارٍ قبلیم بودم، چنتا از دوستان و همکارام کاملن غرق در دنیای اینترنت و تکنولوژی بودن، مدام توی محل کار بحث و تبادل نظر در مورد پیشرفتهای تکنولوژی و اخبار علمی روز دنیا و وبگردی و این چیزا بود. البته ناگفته نمونه که به اینترنت هم دسترسی آسان داشتیم و در خلال کار، یه ناخنکی هم به کارهای شخصی اینترنتیمون می زدیم!

اما حالا و سرِ کار جدیدم، همکارام متعسفانه!! زیاد سر و کاری با دنیای مجازی و دیجیتال ندارن، سن و سال بالا، گوشی موبایل ساده، عدم دسترسی به اینترنت، حتا یکی دوتاشون کلاً توی باغ نیستن و در جریان امر قرار ندارن. هیچ بحثی در مورد علم و تکنولوژی نمی‌شه، هیچ حرفی از وبلاگ و فیس‌بوک و توییتر و ... نیست. هرچی که هست واقعیه، آدمای واقعی واقعی! من هم که از صبح تا عصر باهاشون سر و کار دارم و در این ارتباط، همه جانبه تحت تأثیر قرار گرفتم. شاید دلیل غیبت طولانی ماه گذشته ام همین باشه. اما به خودم اومدم، چون اگه خیلی قاطیشون بشم، بیرون اومدن از دنیای تک‌بُعدی حقیقی خیلی سخت میشه. دوباره برگشتم و وقتایی که بیکارم رو با گوشی موبایل و سر زدن به وبلاگ دوستان و چک کردن ایمیل و خوندن کامنتا میگذرونم و خیلیم لذت میبرم که طعم تلخ چایی رو با خوندن یه پست قشنگ شیرین میکنم.

البته دارم سعی میکنم همکارام رو بیارم توی دنیای مجازی و با این محیط هم آشناشون کنم، بلعخره انرژی یه جوونی که داره مرز سی سالگی رو رد میکنه از بقیه بیشتره! میخام بیان و سیر و سفر در آسمان مجازی رو تجربه کنن و بدونن که یه دنیای دیگه هم هست که لذتش بیشتر از دنیای واقعیه!


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!