خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
هوای یه نفره!

دیروز بعد از ماهها اینجا بارون بارید و نه تنها زمین تشنه ، بلکه دلهای تشنه رو هم سیراب کرد. جالب اینجاست که وقتی هوا روشن بود شروع کرد به باریدن تا ملت هم دلی از عزا دربیارن و لذت ببرن از این زیبایی محض.

منم به نوبه خودم مثل تمام انسانهای روی زمین عاشق بارونم و وقتی بارون میباره از خود بیخود میشم و میزنم به دل کوچه و خیابون، البته بدون چتر!

بعد از این همه مدت، یه بارون درست و حسابی تونست گرد و غبار رو از سر و روی شهر برداره و درختای زبون بسته هم یه نفس راحت بکشن تا با یه قیافه‌ی تر و تمیز به استقبال زمستون بریم که سرماشو چند شبه بدجور دارم حس میکنم و امیدوارم یه برف دلنشین هم در ادامه‌ ی این بارونا بیاد تا امسال یه پاییز و زمستون خوشگل داشته باشیم.

حالا نکته جالب توجه اینجاست که هرکسی رو میبینم میگه بارونو دوس داره و عاشق بارونه اما وقتی بارون میباره یا از خونه بیرون نمیاد یا وقتی هم توی خیابونه جوری تند راه میره که انگار داره سنگ از آسمون میباره. یکی نیست بگه بارون که ترس داره، گیرم خیس بشی. چی از این قشنگتر که زیر بارون خیس بشی و بعدش بری خونه و کنار بخاری بشینی و با حوله موهاتو خشک کنی و با یه لیوان چای داغ گرم بشی و به این فکر کنی که کاش فردا هم بارون بباره تا بازم برم زیر بارون و ...


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!