خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
ماهِ متفاوت من

دارم فکر میکنم و میخام تمام خاطرات تلخ و شیرینی که از کودکی یادم مونده رو توی ذهنم تداعی کنم. تا قبل از کلاس اولم که هیچی یادم نمیاد، نمیدونم شاید چون اونوقتا ساکن غرب کشور بودیم و درگیر جنگ، اما بعد از رفتن به دبستان خیلی چیزا یادم مونده. معلما، همکلاسیهام، دوستان دور و نزدیک که هنوز با هم ارتباط داریم.

همه چیز مثل یه چشم به هم زدن گذشت،  فکر کردن به دوران بچگیم حالم رو خوب میکنه، دنیای کودکی دنیای شیرینیه و ناراحتم از اینکه تصویر چندانی ازش توی ذهنم ندارم. توی یادآوری اسم، ذهنم قویه اما توی یادآوری خاطره و قیافه اصلن مهارت ندارم و همین باعث میشه خیلی چیزا رو فراموش کنم چون حافظه‌ی تصویری، کاربردش برام مهمتره که متاسفانه از داشتن اون محرومم!

ساکن بودن توی یه شهر برای تمام عمر کاری میکنه که تجربه‌ی کافی برای مقابله با خیلی چیزا رو نداشته باشی شاید واسه همینه میخام قید اینجا رو بزنم و برم به شهرای دیگه و تجربه‌ی یه زندگی جدید رو اونجا شروع کنم، شاید جواب بده و بتونم با یه تلنگر سر و سامونی به زندگیم بدم.

وابستگی به کسی یا چیزی ندارم (اگه هم داشته باشم سعی میکنم نشون ندم) برای همین خیلی راحت میتونم از یار و دیار دل بکَنَم و بزنم به دل جاده های غربت واسه شروع یه روزگار تازه و یه تجربه‌ی جدید.

و اما امروز... تمام این حرفا انگار مقدمه‌ای بود برای امروز!

توی زندگی، بعضی روزها هستن که برای همیشه توی ذهن آدما ثبت میشن و شدیدن احساس میکنی متعلق به خودتن و نباید فراموش بشن.امروز روز منه، یک سال دیگه گذشت و یک سال سنم بالاتر رفته، نمیدونم تصمیمهام عاقلانه‌تر شده یا احساساتی‌تر، نمیدونم محافظه کار و پیر شدم یا پخته و سرد و گرم چشیده!

دقیقتر که نگاه میکنم رد پای بحران نزدیک شدن به 30سالگی رو توی وجود خودم میبینم. حس میکنم که مرد سی ساله ای هستم که احتمالا" حداکثر 10-12 سال دیگه واسه شکوفایی وقت داره...

اما همین رو میدونم که امروز روز منه و آبان همیشه برام خاطره انگیزترین ماه زندگیم بوده چون خیلی از اتفاقای شیرین زندگیم توی این ماه افتاده و گاهی آرزو میکنم کاش تمام ماههای سال، آبانی باشن!


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!