خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
کودک درون در یک غروب پاییزی

یه وقتایی توی زندگی هر کسی هست که هیچ حرفی برای گفتن نداره. حرف زیاد داره ها، اما قابل گفتن نیستن. یعنی ارزش به زبون آوردن ندارن. حتا از گفتن وقایع روزانه خودت هم عاجزی. دوس داری حرف بزنی اما نمی دونی چی بگی، از کجا شروع کنی، راجع به چی صحبت کنی...

شاید اینم به خاطر پاییزه، روزای کوتاه و شبهای دراز و کسل کننده. غروبش که دیگه افتضاحه، غروبا مجبور میشی پشت به آفتاب راه بری چون آفتابش اونقد مایل میتابه که چشمتو بدجور میزنه، هیچ وقت هم نمیتونم رو به غروب رانندگی کنم چون دوقدمی خودمم نمیتونم ببینم. بگذریم!

شرع پاییز برای من با کسالت همراه بود اما هنوز امیدوارم که بالاخره انرژی مثبتشو بِهِم منتقل کنه تا بتونم یه پاییز قشنگ دیگه رو هم تجربه کنم. منتظرم خِش خِش برگا رو زیر پام بشنوم و لذت یه پیاده روی پاییزی رو دوباره بچشم.

چند روز پیش رفتم جشن بادبادکها! روز خوبی بود. چیزی که توجهمو جلب کرد علاقه ی زیاد بزرگترا به بادبادک هوا کردن بود. البته خودم هم در آستانه ی سی سالگی جزو بزرگسالا هستم! اونقد که ما به بادبادک علاقه نشون می دایدم طفلی بچه ها علاقه نشون نمیدادن. خُب این هم از نشانه های فعال بودن کودک درونه و البته سرکوب خیلی از لذتهای دوران کودکی و نوجوانی که الان فرصت ابرازشو پیدا کردیم.


[ تگ ها : یادداشت ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!