خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
روزهایی که فراموش نمی کنم

چقدر بده و البته چقدر سخته چهار روز توی تختخواب، زندونی باشی و تنها ارتباطت با دنیای بیرون از طریق پنجره باشه. اونقد بیحال باشی که نتونی بشینی پای نت و مطلب بنویسی. اونقد بیحال باشی که وقتی میری پای پنجره نتونی 5 دقیقه سرپا وایسی تا بتونی بیرون رو نگاه کنی و بادی به سر و صورتت بخوره.

الان که بعد از چند روز حالم بهتر شده دارم فکر میکنم چقدر سلامتی خوبه. حتا با اینکه وقتی بیشتر از 5 دقیقه به صفحه مانیتور نگاه میکنم، آب از چشمام سرازیر میشه و سرم گیج میره باز خوشحالم چون چون تا دیروز حتا نمیتونستم همین کارو هم بکنم.

سه روز تمام فقط توی رختخواب باشی و خوراکت سوپ باشه و چنتا قرص که سر ساعت مشخص باید بخوری که اگه یه ساعت اینور و اونور بشن خوب نمیشی!

تنها کاری که میتونستم بکنم گوش کردن به آهنگهای روی گوشیم بود، یا چنتا کتاب صوتی که مدتها بود دانلود کرده بودم و حوصله ی گوش کردنشون نداشتم اما این استراحت چند روزه باعث شد بفهمم هیچی خوندن کتاب با چشمهای خودِ آدم نمیشه و کتابهای صوتی یک درصد هم به پای کتابهای کاغذی نمیرسن. حتا اگه کتابهای کاغذی از برگای کاهی و حروف ریز استفاده کرده باشن.

به هرحال امروز نشستم پای نت و چند کلمه تونستم بنویسم. الان هم باید برم توی اتاق و منتظر یه کاسه سوپ و چنتا قرص تکراری بشم تا امشب رو هم از سر بگذرونم تا ببینم فردا چه شود.


[ تگ ها : روزمره‌گی ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!