خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
آشتی با فروشنده

یادم نیس آخرین باری که سینما رفتم کِی بود و چه فیلمی رو دیدم. راستش بعد از یه مدت که فیلمهای آبکی، سینمای ایران رو احاطه کرده بودن دیگه انگیزه‌ای برای سینما رفتن نداشتم. البته چنتا فیلمهای خوبی هم که اسمشون خوب در رفته بود رو توی خونه می‌دیدم ولی بازم داستانهای تکراری و کلیشه‌ای ایرانی و پایان مشخص همه‌ی فیلمها عذابم می‌داد. تا اینکه چند وقت پیش فیلم «در دنیای تو ساعت چند است» رو دیدم. فیلم خوبی بود و یه جورایی امیدوار شدم که سینمای ایران دوباره میتونه سلیقه‌های مختلف رو راضی کنه. بازی دوست داشتنی لیلا حاتمی و علی مصفا و مخصوصا فضای موزیکال فیلم که قطعات زیبای موسیقی کریستف رضاعی حالمو خوب کرد.

تا اینکه دیشب بالاخره بعد از کلی کلنجار با خودم فروشنده‌ی اصغر فرهادی رو از سینمای چارسو دیدم. راستش فکر نمیکردم اینقدر راضی و قانع از سینما بیام بیرون. فیلم خوش‌ساخت فرهادی که هم مایه‌های طنز زیادی توش هست و هم رد پایی از غم و اندوه و ترس. با یه شروع هیجان‌انگیز که همین خودش مزیت یه فیلم خوبه که بتونی تا آخر پای فیلم بشینی و البته داستان معماوار و پلیسی فیلم که شهاب حسینی خوب از عهده‌ی کارش براومده. تیکه‌ انداختن‌های دانش‌آموزان توی کلاس با عماد، رفتار عماد با بابک توی یه صحنه از نمایش، شوکه شدن عماد سر میز شام بعد از فهمیدن جریان پول و .... نشون میده که لیاقت جایزه‌ی بهترین بازیگر کن رو داشته.

به هر حال امیدوار شدم از طریق فروشنده با سینمای ایران آشتی کنم و دوباره خودمو مقابل پرده‌ی هیجان‌انگیز وسفید سینماها ببینم.


[ تگ ها : از فیلمها ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!