خانه | آرشيو | ايميل

سامورایی

درباره : دشوار نیست؛ مصمم باش و پیشرو، و همیشه چون نخستین دیدار فروتن باش.
پروفایل مدیر :سامورایی

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
لينکدوني
موضوعات وبلاگ
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
شما هم میخاین!؟

از در خونه که میای بیرون روی در و دیوار و آیفون و شیشه‌ی در، برچسبهای تبلیغاتی لوله‌بازکنی با ارزانترین قیمت بهت سلام میکنن و صبح بخیر میگن. سوار اتوبوسی میشی که شبیه یه تبلیغ متحرکه و بهت یادآوری میکنن که پنیر سفید رو با شامپو کلییر بخوری میتونی دندونهای سفیدتری داشته باشی. وارد مترو میشی و تلویزیون روبروت میگه که تبلیغات نقش مؤثری در زندگی بشر داره و باعث میشه دیده بشی. قطار از راه میرسه، وارد واگن شلوغ میشی، دستگیره‌ها رو میگیری و عکس کولر روی دستگیره باعث میشه که گرمای خفه‌کننده‌ی توی واگن قابل تحمل‌ بشه و اینجاست که نقش مؤثر تبلیغات روی توی زندگیت کاملن درک میکنی. از مترو میای بیرون و بیلبورد بزرگ بانک تورو دعوت میکنه به سود چنددرصدی از سپرده‌گذاری که در آینده قراره انجام بدی و نمیدونه که من برای یه وام پنج میلیونی دو تا ضامن میخاستم و باید شیش ماه معادل وام، پول رو توی حسابشون بخابونم!

شب خسته و نگران برمیگردی خونه و تلویزیون رو روشن میکنی. اینور آب، پفک‌ بدون رنگ‌های غیرمجاز و با پنیر واقعی و البته آبمیوه‌های صد در صد طبیعی و بدون مواد نگهدارنده رو بهت معرفی میکنه و اونور آب هم که دائماًً به فکر افزایش میل‌های اونجوری منه که واقعن ازشون تشکر میکنم که هم اینوریا و هم اونوریا به فکر سلامتی روح و جسم من هستن.

تی وی رو خاموش میکنم و چشمهامو می‌بندم و پیش خودم فکر میکنم که در آینده چه فکری برای تبلیغات در خواب مردم خواهند کرد؟! میخام روی این ایده فکر کنم و شاید به یه نون و نوایی رسیدم!


[ تگ ها : یادداشت ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!